ForumDATA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ForumDATA

ForumDATA Forum

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Zayıflama Lida Fx15 ve Biber Hapı zlfvbhZayıflama Lida Fx15 ve Biber Hapı zlfvbh  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Para Kasma YöntemLeri ((Hile vb. Programsız))

YazarMesaj
ADMİN
KoManyak Yönetim
KoManyak Yönetim
ADMİN

Takım Takım : 1
Ruh Hali Ruh Hali : 31
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 157
Doğum tarihi Doğum tarihi : 21/12/94
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 29/03/09
Yaş Yaş : 29
Nerden Nerden : Edirne
Lakap Lakap : Murphy

Cüzdan
Altın Altın: 21893114
Para Para: 93127124

Para Kasma YöntemLeri ((Hile vb. Programsız)) Empty
MesajKonu: Para Kasma YöntemLeri ((Hile vb. Programsız))   Para Kasma YöntemLeri ((Hile vb. Programsız)) Icon_minitimePaz Mart 29, 2009 4:31 pm

Küçük Bir Para Kasma Yöntemi:)
Middle Class Al 100 tane 100 K Dan 105 K dan Onu İyi Çekiyorlar Cleaver falan Basan Çok Oluyor

1. Lycan , Loup-Group,Dire Wolf,Dark Eyes
Bunun Nedeni İçinden Çıkan +8 itemleri Biriktir Userler + basarken
Yakmalık İtem Arayacaklardır Sende bir Yerde Pazar Kurar Rahatça Satarsın

2.Belluga Villagedeki 100 k Lık Cardinal Görevi Sınırsız (Javolin falan Yazıyor,Yeşil TAş )

3.Görev İtemleri Kasarak Görev İtemini Satarak Kazanırsın(Skleton Kafası Tyon Meat Yada Folktan Ucuza Al 1. Serverde falan full pazar yap)

4.+70sen Boroo vb. Büyük Canavarlardan Artık yeni Droplar Koyulmus Shell falan , Fp Onları Biriktirip + Basarak Yada Onlardan Planitum Premium varsa en azından 1.5 k para qeLmektedir

5.46 Görevi Burning Skelton Kesiyorsunuz Buqta Kalmış (Bu oyun Kurallarına Aykırı ama Yapan Yapıyor)(+3 Md +3 İron CrosBow Faln)

6.+60 Priest Pot Yapıp Satarak

7.Boss Kesip İtem Düşürtüp Satarak(Bakın Size Bir Tüya Verecem Ben Hergün sabah Yapıyorum : Serverinizin sabah kalkın bir ataker charınız olsun Moradondaki : Eski Dts,Eski Skleton Knight , Eski Marcidons,Eski Ape Gibi Bölgelerde Eski Dts:Hyde,Antares ,Eski Skleton Knight:Kekurikaka,Eski Marcidons:Hyde,Eski Ape:Antares Ben Hergün gece ress atılıyor buralarda user Olmuyor sabahları buralara Gidip Küçük Bosslardan item Çıkartıp Satıyorum)

8.Forgetten Temple (Yeşil ve Mavi kutu)

9.Border Defans War(Kırmızı Kutu 4.10 Da Eziklerin ki Kallugada )

10. UCUZA AL PAHALIYA SAT YÖNTEMİ (2. Serverden 40 m YE Md Al 1. serverde 45 e sat gibi )

11.+5 Cleaver Kasacaksın Bellugada Git Sürekli Lard Orc Kes Milletin Yeni Gb Kasma Yeri(Belluga Yada asgaya git 41-45 arası sınırsız +5 Cleaver Yapıyon +7 yap daha ii kasarsın para)

Taktikler Alıntı DeğiLdir Hepsi Bana Aittir Saygılar..
http://forumdata.web-rpg.org
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Para Kasma YöntemLeri ((Hile vb. Programsız))   Para Kasma YöntemLeri ((Hile vb. Programsız)) Icon_minitimePtsi Mart 30, 2009 9:10 am

aLL işte kaç yıL Knight oynamış ezberee xxD paylasımın için saoL Wink biLmiodum lzım oldu eyw
ADMİN
KoManyak Yönetim
KoManyak Yönetim
ADMİN

Takım Takım : 1
Ruh Hali Ruh Hali : 31
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 157
Doğum tarihi Doğum tarihi : 21/12/94
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 29/03/09
Yaş Yaş : 29
Nerden Nerden : Edirne
Lakap Lakap : Murphy

Cüzdan
Altın Altın: 21893114
Para Para: 93127124

MesajKonu: Geri: Para Kasma YöntemLeri ((Hile vb. Programsız))   Para Kasma YöntemLeri ((Hile vb. Programsız)) Icon_minitimePaz Ağus. 16, 2009 2:42 pm

(:
http://forumdata.web-rpg.org

Para Kasma YöntemLeri ((Hile vb. Programsız))
1 sayfadaki 1 sayfası